Hakkımızda

Hakkımızda

Ziya Yılmaz Forklift kiralama firması olarak ANKARA'NIN bir çok sanayi bölgesinde Forklift Kiralama hizmeti sunmaktayız. Sincan organize sanayi, Sincan sanayi, Gimat toptancılar hali, Yıldız sanayi sitesi ve İvedik Organize sanayisinde forklift kiralama hizmeti vermekteyiz.

Firmamız her türlü kiralama – alım , satım istifleme ve komple işyeri taşıma konusunda faaliyet göstermektedir. CNC TEZGAHI , MATBAA MAKİNALARI , FREZE , TORNA , PRES vb. makinalarınız tornet ve ölçülü makinalarımız sayesinde dar ve düşük alanlarda 20 tona kadar yükleme ve yerleştirme işleriniz yapilir Dükkan taşıma islerinizde nakliye içinde olmak üzere birlikte yapılır. Bobin , ve varil Ataşmanı yardimı ile rulo, kağıt bobin vs. JCB KEPÇE ROC “DELİCİ” FİNİSHER ASFALT MAKİNASI” vb. Paletli ve tekerlekli makinalarınız yerinde kayar kasa yardımı ile alınıp nakliyesi yapılır.

Sektördeki 30 Yillik Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin istifleme ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit etmekteyiz.

Firmamız bünyesindeki Ankara ‘ da yerleşik merkez teşkilatımız ve gezici servis ekipmanlarımız ” RAMPALI ARAÇ “ ile birçok şirkete hizmet vermekteyiz

Hızlı dürüst ve güvenilir hizmet ilkemiz ile sektörde vermiş olduğumuz hizmet kalitesini ve kapsamini her geçen gün arttırarak fırmamız kendini geliştirmektedir.

Hizmetlerimiz

Forklift Kiralama

Forklift, ağır yükleri çatalları aracılığıyla kaldırmak ve özellikle bir araca ya da rafa yüklemek için kullanılan bir çeşit iş makinesidir. Forkliftler daha çok paletlerin üzerine yüklü ağırlıkları taşımak, kaldırmak ve istif etmek için kullanılır.

Devamını Oku

İş Yeri Tezgah Taşıma

Ziya Yılmaz Forklift Nakliyat , Ağır Rampalı Nakliyat Ltd Sti İşyeri ve fabrika taşima islemlerinde alaninda eğitimli, deneyimli personelimiz en gelişmiş araçlar ve ekipmanlar eşliğinde gelismis tasimacilik çözümleri sunmaktadir.

Devamını Oku

Ağır Rampalı Nakliye

Firmamız bünyesindeki Ankara da yerleşik merkez teşkilatımız ve gezici servis ekipmanlarımız Rampalı Araç ile birçok şirkete hizmet vermekteyiz. Ankarada bulunan firmamız hertürlü taşıma ve nakliye işinde yayınızdadır.

Devamını Oku
Serhat, Süleyman Şah Cd No:113/A İvedik Osb/Yenimahalle - Ankara
Pazartesi - Pazar: 08:00-20:00
WhatsApp
Phone
WhatsApp
Phone